gєη¢кσℓq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
gєη¢кσℓq

Genckolq Portal

AnasayfaHOŞGELDİNİZLatest imagesKayıt OlGiriş yap

B. B. King

YazarMesaj
Merve*m
Ama Aşkmmmm
Ama Aşkmmmm
Merve*m

Kadın

B. B. King Empty
MesajKonu: B. B. King   B. B. King Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 12:20 pm

Nam-ı diğer Blues Boy, efsanevi B.B. King, bana hiç ölmiyecekmiş gibi geliyor (Allah korusun). Nasıl bir tekniktir nasıl bir şeydir bu B. B. King anlatılamaz. Bazı şarkılarında gözlerimin dolduğu bile olmuştur, yaptığı şeyleri çok beğeniyorum, umarım onun gibi birçokları gelir dünyaya. B. B. King'i burdan saygıyla anıyorum..

NTV'den haberler:
B. B. King Bb_110

Sahneye çıktığı zaman kendisini “okyanustaki küçük bir gemi gibi” hissettiğini söyleyen Blues kralı B.B. King “ölene kadar” çalmak istiyor.

LOS ANGELES - 81 yıllık yaşamı boyunca 10 binden fazla konser veren ve müzik yaşamının 60. yılında yeni bir turneye başlayan B.B. King, turne otobüsünde yaptığı açıklamada, “ölene kadar” çalacağını kaydetti ve başka bir hayat tarzı düşünmek istemediğini söyledi.

B. B. King Bb210

Blues müziğini çok sayıda insana tanıtmayı amaçladığını ifade eden B.B. King, turnelerinin ardındaki bir diğer amacın bu olduğunu vurguladı.

Blues kralı, uydudan yayın yapan radyolar dışında bu müziği radyolarda duymadığını söyleyerek, “Çok seyahat etmesinin nedenlerinden birinin de bu müziği insanlara ulaştırmak olduğunu” belirtti.

B.B. King, “Sahneye çıktığım zaman kendimi daima okyanustaki küçük bir gemi gibi hissediyorum” dedi.
http://faminor-asq.turtleforum.net/forum.htm

B. B. King
1 sayfadaki 1 sayfası